Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Більше 150 громадян за два місяці звернулися до ЦНАПу в Мукачеві для виготовлення біометричних паспортів та ID-карток (ФОТО, ВІДЕО)

16 січня 2020 р., 14:05

За словами керівника ЦНАПу Василя Свириди, завдяки зручному розташуванню установи за два місяці для оформлення закордонного паспорта звернулося 136 громадян й більше 20 - для виготовлення ID-картки.

 

До місцевого бюджету за ці адмінпослуги надійшло понад 102 тисячі гривень. Чоловік каже, з початку нинішнього року послуга з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки стала доступною й для жителів шести населених пунктів що приєдналися до міста: Лавок, Павшина, Шенборна, Нижнього Коропця, Нового Давидкова та Дерцена. Затримки із видачою немає, упродовж 20 робочих днів люди отримують документ - розповідає керівник ЦНАПу. Вартість виготовлення біометричного паспорта коштує 682 гривні, якщо ж документ потрібен терміново - 1034 гривні. Вартість ID-картки 345 гривень, терміново - 471 гривню. До 14 років перший паспорт громадянина України видається безкоштовно.
коментує керівник Центр надання адміністративних послуг у місті Мукачеві Василь Свирида
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com