Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Андріїв пішов у амбулаторію №7 (ФОТО)

24 січня 2020 р., 17:40

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відвідав напередодні амбулаторію загальної практики сімейної медицини №7, що на вулиці Капушанській.

Це – одна з найбільших сімейних амбулаторій міста, обслуговує близько 15 тисяч населення (і дорослих, і дітей). Богдан Євстафійович, якого цікавило, як зараз організована робота медзакладу, поспілкувався із завідувачкою амбулаторії Еліною Анталовською, лікарями, людьми, що прийшли на прийом.

Богдан Андріїв відзначив, що загалом робота налагоджена добре, але наголосив на вирішенні питання з чергами. За словами Еліни Анталовської, працює електронна черга, але у період загострення епідситуації кількість пацієнтів зростає, тому іноді людям доводиться очікувати.

Також обговорили можливість покращення роботи закладу, придбання обладнання, яким амбулаторію потрібно доукомплектувати тощо

Головне завдання, яке стоїть перед всім колективом – на високому рівні надавати медичну допомогу населенню, наголосив Богдан Євстафійович.

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com