Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Закарпаттяобленерго» просить закарпатців бути обережними

7 лютого 2020 р., 09:40

Аби не було заборгованості

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів Закарпатської області з проханням уважно читати і звіряти реквізити рахунків при оплаті спожитої електроенергії в банкоматах, терміналах, в різноманітних платіжних системах у мережі інтернет (Приват24, Портмоне тощо), навіть у касах банківських установ!

Річ у тім, що впродовж 2019 року на розрахункові рахунки ПрАТ «Закарпаттяобленерго» поступали та продовжують надходити кошти від побутових споживачів за оплату електричної енергії, які по суті повинен був отримати діючий постачальник електричної енергії.

Припускаємо, що споживачі, створивши шаблони в програмах банківських установ, автоматично користуються ними з місяця в місяць, не звіряючи, чи на правильні рахунки скеровують кошти. У підсумку, нерідко виникають непорозуміння з тим, що гроші ніби й сплачені, але не дійшли до отримувача, і в споживача виникає заборгованість. Відтак споживачам доводиться витрачати багато часу на з’ясування того, на які рахунки були спрямовані кошти, шукати способи їх повернення тощо.

З огляду на це ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить споживачів електричної енергії при оплаті рахунків, особливо в банківських установах, звіряти реквізити, не відходячи від каси, перевіряти, чи правильно внесли номери рахунків і всі необхідні реквізити (вони є вказані на квитанції).
У разі виникнення будь-яких запитань звертайтеся за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює безкоштовно, цілодобово та без вихідних.

 Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячна споживачам за порозуміння!

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp