Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатгаз пропонує зареєструватися у “Особистому кабінеті” і виграти квитки на концерт гурту “Антитіла”

21 лютого 2020 р., 15:15

2 квитки на концерт гурту «Антитіла», що відбудеться в Ужгороді 25 лютого, може виграти той, хто зареєструється у сервісі “Особистий кабінет” на 104.ua.

Аби стати учасником розіграшу необхідно:

- зареєструватися у сервісі «Особистий кабінет» на https://104.ua/ua/register;

- підписатися на сторінку https://www.facebook.com/zakarpatgaz/. Детальніше — на офіційній сторінці у фейсбук.

Участь беруть всі споживачі, які зареєструвалися в «Особистому кабінеті» з початку 2020-го року і які виконають всі умови. Переможця буде обрано у понеділок, 24 лютого.

«Сьогодні послугами газопостачання в Закарпатті користуються понад 273 тисячі споживачів. Ми заохочуємо усіх реєструватися у сервісі «Особистий кабінет», адже це – зручно. Дуже економить час і при передачі показників лічильника газу, і при отриманні квитанції», – пояснила керівниця управління клієнтського сервісу АТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович.

У «Особистому кабінеті» споживач бачить стан рахунку, свої персональні дані, може сформувати та роздрукувати квитанцію, надати показник лічильника, сплатити за спожитий газ онлайн. Також цей сервіс дозволяє подати заявку на виклик контролера чи майстра.

Зареєструвати особистий кабінет можна самостійно через сайт https://104.ua/ua/registration. Для цього необхідно мати електронну пошту, знати свій особовий рахунок і подивитися останні показники лічильника. Або споживач може звернутися у Центр обслуговування клієнтів.

Сьогодні майже 88 тисяч закарпатців зареєструвалися в онлайн-сервісі для споживачів газу «Особистий кабінет». Порівняно із 2015 роком, коли сервіс було запроваджено, кількість реєстрацій зросла у 19 разів.
Прес-служба АТ “Закарпатгаз”

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com