Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Асоціація міст України презентувала проєкт змін до Конституції щодо місцевого самоврядування

24 лютого 2020 р., 11:45

Важливо!

 

18 лютого у Києві відбулось засідання Правління Асоціації міст України, яке привітало рішення Президента України щодо відкликання проєкту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598 від 13.12.2019 для доопрацювання з усіма зацікавленими сторонами. Також, з метою завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації центральної влади, забезпечення балансу загальнодержавних та місцевих інтересів, створення комфортного життєвого середовища жителів міст, селищ, сіл, забезпечення цілісності країни на засіданні схвалили Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади та пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади».

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан підкреслив, що Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроекту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади. «Ми готові до діалогу та переконані, що позиція громад має бути врахована. Адже саме на них лежить відповідальність за надання якісних послуг та створення гідних умов життя для громадян, що і є метою реформи, яку мають закріпити зміни до Конституції» - наголошує пан Слобожан.

Асоціація міст України надіслала ці документи Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів і звернулася з проханням врахувати їх при публічному обговоренні конституційних змін.

АМУ, яка об’єднує 878 громад, наголошує, що залучення її представників при опрацюванні остаточного тексту проекту змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади є вкрай важливим. Саме такий шлях сприятиме досягненню консенсусу та порозуміння щодо внесення змін до Основного Закону нашої держави.


Закарпатське РВ АМУ

Схожі новини

Завдяки наполегливим діям АМУ спрощено механізм надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки комунальним підприємствам
Уряд вирішив обмежити права місцевого самоврядування. Асоціація міст України проти такого рішення
В Ужгороді відзначили День місцевого самоврядування (ФОТО)
Закарпатська делегація перебуває з робочим візитом у партнерському Каунаському районі Литовської Республіки
В Ужну обговорили зміни до Основного закону
На Закарпатті урочисто відзначили дев'ятнадцяту річницю Конституції України (ФОТО)
В Ужгороді офіційно запрацював Чеський дім, започаткований у рамках співпраці між Устецьким та Закарпатським краями
На вулицях Тячева дарували частинки Конституції (Фото)
Підготовка змін до Конституції у закритому режимі - хибний шлях (ФОТО)
Порошенко назвав умови для зміни Конституції

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com