Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородська міська рада нагадує!

13 березня 2020 р., 12:35

Ужгородська міська рада нагадує, що, відповідно до законодавства, крім особистого звернення, звернутися до керівництва та посадовців міської ради можна усно (телефоном), письмово або ж електронною поштою

Щоб залишити усне звернення, громадянам потрібно зателефонувати за номером 42-80-29. Письмово звернення можна надіслати поштою на адресу: Ужгородська міська рада, пл. Поштова, 3, м. Ужгород, 88000. Електронним листом – (електронна пошта відділу роботи із зверненнями громадян) або (електронна пошта загального відділу). Крім того, для подання електронного звернення можна скористатися формою, що розміщена на офіційній сторінці міської ради в розділі «Звернення громадян».

Аналогічно можна подавати запит на публічну інформацію, також для подання запиту в електронному вигляді можна скористатися типовою формою запиту на офіційній сторінці міської ради в розділі «Публічна інформація». Якщо запит бажаєте подати усно – зателефонувати за номером: 42-80-30.

Звернення юридичних осіб приймаються на електронну скриньку (електронна пошта загального відділу Ужгородської міської ради) або ж поштою на вказану вище адресу.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp