Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Угорський інститут запровадив дистанційне навчання

25 березня 2020 р., 13:50

В зв'язку з карантином всі студенти закарпатського угорського інституту навчатимуться дистанційно

Україна ввела загальнонаціональний карантин 11 березня для контролю за поширенням коронавірусу, що також впливає на навчальні заклади. Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ також тимчасово перейшов на дистанційну освіту. Про ситуацію, що склалася, розповідає заступник ректора Бейла Рац.

У закладі досі ніколи не було такої ситуації, це є викликом як для викладачів, так і для студентів, – каже проректор і наголошує, що одразу після введення карантину керівництво вишу негайно відреагувало та зафіксувало у письмовому вигляді, що переходить на дистанційне навчання. Наказ також розміщений на вебсайті навчального закладу.

«Факультети та відділення отримали усні та письмові вказівки щодо впровадження цих нових рішень, але з тих пір ми в постійному контакті з колегами. Щотижня ми оцінюємо, наскільки добре працює дистанційна освіта, вислуховуємо проблеми, що виникли, але, здається, всім вдалося впровадити цей процес, і всі працюють», – каже Бейла Рац.

«Щодо техніки, сьогодні важко уявити, щоб хтось не мав комп’ютера чи смартфона, аби підтримувати зв’язок та проводити дистанційне навчання в режимі онлайн. Проблема лише в тому, що деякі предмети мають такі модулі, котрі неможливо виконати дистанційно», – підкреслює він, додавши, що, відповідно до вимог профільного міністерства, після карантину ці практичні навчальні предмети наздоженуть.

(CsA/Kárpátalja hetilap/TV21 Ungvár)


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com