Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В ЄС вирішили, як допомогти авіакомпаніям в умовах пандемії

25 травня 2020 р., 19:36

В Євросоюзі прийняли низку заходів, зокрема змінили правила ліцензування, дозволили аеропортам продовжувати контракти до 2022 року і продовжувати роботу в разі банкрутства.

Рада Євросоюзу внесла тимчасову поправку до правил повітряного сполучення, щоб підтримати авіаперевізників в період пандемії. Заява опублікована на сайті Ради в понеділок, 25 травня.Зокрема внесені зміни в правила ліцензування авіаперевізників у разі фінансових проблем, викликаних пандемією COVID-19, щоб уникнути непотрібного адміністративного тягаря.Крім того, документ дозволяє відступ від процедур, що використовуються державами-членами для накладення обмежень прав на рух при надзвичайних ситуаціях, що виникають в результаті непередбачених і неминучих обставин.Також держава-член може тимчасово підтримувати екстрені заходи протягом періоду, що перевищує 14 днів, але вони можуть залишатися в силі тільки до тих пір, поки існують ризики для здоров'я населення, чітко пов'язані з пандемією коронавірусу.Що стосується наземного обслуговування, аеропортам дозволили продовжити роботу в разі банкрутства компанії з наземного обслуговування, ввівши пряму процедуру вибору постачальників послуг. Зміни також допоможуть аеропортам уникнути складних тендерів, дозволивши продовжити контракти до 2022 року.Нарешті, Рада затвердила продовження крайнього терміну переносу директив з безпеки і функціональної сумісності залізниць, щоб надати залізничній галузі та владі гнучкість і правову визначеність в поточних обставинах. Термін буде продовжений з поточної дати 16 червня 2020 до 31 жовтня 2020 року, що дасть залізничному сектору вищу юридичну впевненість і гнучкість для реагування на надзвичайні обставини, викликані спалахом коронавірусу.Відзначимо, що законодавчі акти вступлять в силу на наступний день після їхнього опублікування в Офіційному журналі ЄС. Дата публікації запланована на 27 травня.Нагадаємо, що раніше в ЄС з'явилися нові правила для авіапасажирів. Опубліковані рекомендації не будуть обов'язковими, але вони можуть стати основою для подальших дій урядів і авіакомпаній.Також повідомлялося, що найбільші "стоянки" літаків в Європі майже заповнені. До червня на трьох паркувальних майданчиках з 250 місцями будуть перебувати до 230-240 літаків. Для звільнення місця прискорений процес утилізації старих літаків.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com