Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В обласному центрі помолилися за упокій Президента Карпатської України

17 березня 2014 р., 16:10

17 березня ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина.

Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки, професор, архімандрит Віктор (Бедь) відслужив заупокійну літію за видатним українським вченим, педагогом, політичним, громадським, релігійним діячем – президентом Карпатської України (1938-1939), Героєм України Августином Івановичем Волошиним (17.03.1874 – 19.07.1945) з нагоди 140-річчя з дня його народження. 

У молитві до Господа Бога отець-ректор просив прощення всіх земних гріхопадінь, допущенних з власної волі чи під примусом, небіщиком, та дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі. Також архімандрит Віктор (Бедь) помолився за спасіння душ усіх полеглих і померлих українських патріотів, що поклали своє життя заради національної та державної незалежності української нації та України. 
Прес-служба УУБА-КаУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com