Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Життя закарпатця розділилося на "до" і "після" (ФОТО)

28 травня 2020 р., 19:23

Чоловік бореться з раком шлунку.Мешканець села з Вільхівці-Лази Михайло Руснак до недавно жив щасливим життям.

За 17 років шлюбу з дружиною Маргаритою вони народили двох чудових синів. Чоловік віддано працював в Одесі, аби в сім’ї був достаток. За словами дружини Маргарити, Михайло ні в чому не відмовляв родині, бо завжди був преконаний, що зможе заробити ще.

{g}

Однак, у серпні у родину Руснаків прийшла біда... Михайло відчув біль у шлунку, який лікарі спершу пояснили гастритом, але після наступних обстежень приголомшили вироком, що це таки пухлина шлунку, котру треба оперувати. Цей діагноз бзсумнівно поділив життя родини Руснаків на "до" і "після". Дружина Маргарита змушена була звільнитися з роботи у дитсадочку у селі Вільхівці-Лази, аби допомагати чоловікові у боротьбі з недугою.Наразі Михайло Руснак вже пройшов чотири курси хіміотерапії, а наступний крок - операція. Лікування чоловіка потребує великих грошей - 4 хіміотерапії передопераційні - 40 тис. грн., операція - 120 тис. грн., 4 хіміотерапії після операції - 40 тис. грн.), тому дружина Михайла Маргарита і вся сім’я чоловіка благають про допомогу всіх небайдужих людей! Кожна копійка може стати порятунком для чудового чоловіка, прекрасного батька і доброї людини Михайла Руснака.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:4149 4991 1151 8955 ПриватБанк Маргарита Руснак.

Родина Руснаків дякує всім небайдужим за фінансову допомогу та щирі молитви!


Маргарита не припиняє благати про допомогу:
"Час Закарпаття"
(за матеріалами Вільховецької громади)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com