Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

30 червня в Ужгороді - акція профспілок

29 червня 2020 р., 09:40

АНОНС! Прес-реліз

В місті Ужгороді 30 червня 2020 року буде проводитися попереджувальна вулична акція протесту профспілок проти антипрофспілкового законопроєкту №2681 та інших, які погіршують умови життя і праці трудящих, їх соціальні гарантії, перешкоджають діяльності профспілок.

Акція проходитиме у формі інформаційного пікетування органів влади.

Місця проведення акції: пл. Народна та пл. Поштова.

Початок акції: о 10.00 год.В И М О Г И

Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок

(30 червня 2020 року)


Зупинити подальше просування Урядом антисоціального закону про працю, який порушує права громадян.


Відкликати з Верховної Ради України антипрофспілковий депутатський законопроект №2681 від «слуг народу». Профспілкову реформу проводити лише за участі самих профспілок.


Вилучити з законопроекту №2275 статтю щодо позбавлення прав профспілок і роботодавців на рівне представництво інтересів застрахованих осіб у фондах соціального страхування.


Відкликати з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову за проведення антисоціальної політики та антигуманну позицію по відношенню до громадян України.


Відновити діяльність на робочих місцях і надати фінансову та матеріальну підтримку працівникам, які потерпають в умовах економічної кризи, викликаної поширенням короно вірусної інфекції.

Прохання взяти участь у висвітленні даного заходу.
Прес-центр Закарпатської облпрофради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com