Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Китаї проводять насильницьку стерилізацію жінок

30 червня 2020 р., 16:48

Насильницькими методами влада зменшує народжуваність серед мусульманських меншин. За наявність трьох дітей жінок відправляють у виправні табори.

У Китаї проводять насильницьку стерилізацію серед жінок для зниження народжуваності серед мусульманських меншин. Про це повідомляє AP.

У Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю влада перевіряє жінок-уйгурів на вагітність. Крім того, їм насильно проводять внутрішньоматкові операції, аборти і стерилізації.

Офіційна статистика показує, що в районах Хотан і Кашгар, де проживають переважно уйгури, з 2015 по 2018 рік рівень народжуваності знизився на 60%, а в усьому регіоні - на 24%.

Крім насильницького контролю і скорочення народжуваності зрадників мусульманських меншин масово затримують і відправляють у виправні табори. Зазначається, що одна з головних причин - наявність в сім'ї трьох і більше дітей.

Зазначається, що понад мільйон жителів регіону перебувають у "таборах для перевиховання". Їх нібито примушують відмовитися від сповідуваної релігії, культури і мови.

Влада Китаю заперечує будь-які утиски уйгурів, а табори називає "освітніми центрами для запобігання небезпеки ісламістської радикалізації".

Раніше повідомлялося, що в Україні нардеп запропонувала стерилізувати малозабезпечених. Також відомо про те, що в польському селі народився перший хлопчик за десять років.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com