Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В облраді засідала профільна комісія з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту

9 липня 2020 р., 14:40

У середу, 8 липня, за участю голови облради Михайла Рівіса, відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, яке провів її очільник Віктор Русин

Представники профільної комісії: Іван Куцина, Михайло Бойчук, Олексій Баранюк, Іван Чубирко розглянули низку профільних питань, які виносяться на розгляд чергової сесії, а також листи, що надійшли на адресу комісії та потребують негайного вирішення.

Насамперед, розглянули звернення очільника Полянської ОТГ Івана Драгобецького до голови обради та постійної комісії щодо сприяння у вирішенні питання водопостачання села Поляна Свалявщини. За словами І. Драгобецького це можливо шляхом викупу та передачі для суспільних потреб водогону «Луг» у комунальну власність громади. Цей комплекс споруд зношений і потребує негайної реконструкції задля покращення якості питної води.

Члени комісії жваво обговорили це питання, ділилися своїм баченням з його вирішення. У підсумку зійшлися на тому, що необхідно негайно звернутися до теперішнього власника водогону – Товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» стосовно врегулювання зазначеного питання.

Михайло Рівіс підтримав таку ініціативу і запропонував внести це питання у сесійну залу як невідкладне.

Відтак комісія розглянула майнові питання, із яких доповідала начальник Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик. Зокрема, проєкти рішень «Про затвердження статутів окремих комунальних підприємств у новій редакції», «Про визначення статусу та перейменування Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора», «Про комунальні заклади освіти сфери охорони здоров’я Закарпатської обласної ради», «Про передачу об’єкта зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області у комунальну власність територіальної громади села Чорнотисів Виноградівського району» та ін.

Йшлося і про проєкти рішень стосовно надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нерухомого майна – будівель та споруд державного авіаційного підприємства «Карпати-Авіа». Профільна комісія ініціювала внести їх на розгляд депутатського корпусу як невідкладні. Позаяк згадане підприємство у процесі ліквідації, а будівлі знаходяться на території аеропорту «Ужгород».

На розгляд обласних обранців комісія також запропонувала і проєкти рішень стосовно передачі майна в оперативне управління з правами балансоутримувача Комунальній установі «Закарпатський обласний центр цивільного захисту, матеріальних резервів та центрального оповіщення» Закарпатської облради.

З усіх обговорюваних питань комісія напрацювала відповідні рекомендації та пропозиції для подальшого врахування у діяльності структурних підрозділів ОДА та виконавчого апарату облради.

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com