Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як живуть та відновлюють екосистему на Хустщині карпатські буйволи

31 липня 2020 р., 15:05

Про свої враження від візиту в Долину нарцисів написала у соцмережі Фейсбук Таня Троянь

"Карпатські буйволи - красиві, розумні, величні і сильні тварини. Раніше їх було дуже багато в сільському господарстві, а ще зовсім недавно їхня популяція була ледве не втрачена, бо сучасні люди просто не знали що з ним робити і не розуміли їх цінність.

Мішель Якобі - прекрасний чоловік, який приїхав в Україну з Німеччини 11 років тому, щоб відновити популяцію буйволів, займатися тваринництвом і жити поруч з природою, як його бабуся. Вже тепер на Закарпатті (і не тільки) є не одна буйволина ферма, проєкт повернення буйволів в дику природу в Бессарабії. Всі вони взаємодіють між собою, буйволи відроджуються і все це завдяки Мішелю.

Зараз у Мішеля невелике стадо буйволів, яке пасеться біля Долини нарцисів в Карпатському біосферному заповіднику і природним чином впливає на відновлення балансу екосистеми тієї місцевості.

Я дуже щаслива, що така спонтанна подорож на Закарпаття принесла нам знайомство і спілкування з Michel Jacobi i Ріке.

Ваша любов до природи, до тварин, простий спосіб життя, гармонія і світло, яке ви випромінюєте не залишає байдужим.Я дуже рада була почухати кожного буйвола) відчувати енергетику і бачити їх на тих луках. Просто неймовірна краса у всьому", – пише Таня Троянь.

uzhgorod.net.ua


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp