Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» стало постачальником газу

31 жовтня 2020 р., 18:00

Нещодавно ТОВ «Закарпаттяенергозбут» отримало ліценцію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

Відтепер споживачі області мають ще більший вибір на ринку постачання блакитного палива і можуть обирати для себе найвигіднішу пропозицію.

Нагадаємо, що Україна взяла на себе зобов'язання лібералізувати ринок поставки газу споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті. Це означає, що кожен споживач має право вільно вибирати собі постачальника блакитного палива з декількох, представлених на ринку, компаній. Це передбачено Ст. 14 «Закону про ринок природного газу».

Як повідомила директорка ТОВ «Закарпаттяенергобут» Наталія Німець, наразі фахівці підприємства аналізують пропозиції на ринку постачання блакитного палива, вивчають досвід провідних компаній для того, щоб розробити зручні і приємні пропозиції для споживачів.

«Плануємо свою діяльність таким чином, щоб побутовий чи юридичний споживач, звернувшись до нашого товариства, отримав весь спектр послуг із постачання блакитного палива та електроенергії, почув відповіді на всі запитання, і щоб це було максимально зручно, просто і легко», – прокоментувала директорка.

Наразі на сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» уже створений розділ «Постачання природного газу» (https://zakarpatzbut.energy/postachannia-prirodnogo-gazu), де зібрана вся інформація щодо цього виду діяльності товариства. Тут, зокрема, споживач отримає інформацію про загальні умови постачання природного газу, права та обов’язки постачальника та споживача природного газу, контакти Центрів обслуговування клієнтів, тарифи та багато іншого.

У разі виникнення запитань можна буде звернутися до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за номером 0-800-50-59-60 у робочий час, і отримати всі необхідні консультації з приводу постачання природного газу.

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp