Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатським платникам податків відстрочать податковий борг

21 грудня 2020 р., 10:00

Варто знати

Відстрочення податкового боргу надається платникам податків – фізичним особам, у тому числі самозайнятим особам, які станом на 1 грудня 2020 року мали загальний розмір податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням) у сумі, що не перевищує 6 800 гривень. Такий податковий борг може бути відстрочений до 29 грудня 2021 року. Відстрочення надається без нарахування процентів за користування таким відстроченням.

Для того аби скористатись процедурою відстрочення, платнику податків необхідно звернутись з відповідною заявою довільної форми до контролюючого органу, де обліковується такий податковий борг.

Заяву можна подати як у паперовому вигляді (особисто звернувшись до контролюючого органу або надіславши листа), так і в електронному вигляді через приватну частину Електронного кабінету.

У разі погашення платником податків повної суми відстроченого боргу не пізніше встановленого терміну, штрафні санкції та пеня не будуть застосовуватись.

Таке відстрочення податкового боргу передбачено Законом України №1072 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1072-20).
ДПС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp