Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як перемогти страшну хворобу?

20 жовтня 2014 р., 10:41

Про це розкажуть вже зовсім скоро.

У понеділок, 20 жовтня, о 12.00 в обласному клінічному онкологічному диспансері (Ужгород, вул.Бродлаковича,2) відбудеться прес-конференція, присвячена Всеукраїнському Дню боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози встановлений в Україні «…з метою активізації діяльності із запобігання виникненню і поширенню захворювань на рак молочної залози, привернення уваги суспільства до цієї проблеми…» згідно з Указом Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози» від 17 січня2005 р. № 42/2005.

Лікарі називають молочні залози жінки "органом-мішенню", бо будь-які гормональні порушення в жіночому організмі позначаються насамперед на здоров`ї цього органу. Особливо шкідливі для грудей стреси, жирна та калорійна їжа, травми молочних залоз.

Згіднозі статистикою, рак грудей займає перше місцесередонкологічнихзахворюваньсереджіночогонаселення в Україні і в світі.

Щорічно у світі діагностується близько мільйона нових випадків захворювання на рак молочноїзалози, 600 тисяч жінок щороку гинуть від цієї хвороби. За даними ВООЗ, вік 30% жінок, які померли від раку грудей, становив менше 45 років, - повідолмяє прес-центр УОЗ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com