Діяльність окремих розповсюджується тільки на певні райони. Саме тому нині багато розмов про їх об’єднання задля спільної мети. Полеміка з цього приводу нещодавно відбулася в Ужгороді.Її ініціатором став голова закарпатського осередку ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Івлев. Він переконаний, що це допоможе працювати більш ефективно, переслідуючи спільні цілі та мету.«Свого часу я служив у Афганістані, тому не з чуток знаю, як сьогодні почуваються ті хлопці, котрі повертаються зі сходу.
Їм потрібна допомога не тільки психологічна та юридична, а й інформаційна, аби якомога легше і швидше подолати бюрократичні перепони, з якими доводиться стикатися чи не кожному учаснику АТО», – каже пан Анатолій.
До того ж у планах організації – відкриття єдиного інформаційного центру, де кожному індивідуально надаватиметься необхідна консультація. А також – створення військово-патріотичного об’єднання, де молодь проходитиме відповідну підготовку.Окремі представники районних організацій ставляться до таких пропозицій з осторогою. Мовляв, нещодавно їм пропонували подібне, однак опісля без їхнього відома підготували та затвердили статут, а ще просили лобіювати інтереси керівництва. Натомість ветерани АТО не хочуть бути пов’язаними з політиками. Кажуть, останні змусили їх взяти в руки зброю.Тим часом меморандум про співпрацю з вищезгаданою громадською організацією вже підписало Регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Закарпатській області на чолі з Олексієм Кіндратом.