На факультеті здоров’я людини відбувся круглий стіл, в роботі якого взяли участь студенти всіх курсів. Темою обговорення стало створення свого часу громадської організації – Народного об’єднання «Майдан».
Доцент кафедри фізичної реабілітації Б. В. Дикий (відповідальний за національно-патріотичне виховання студентської молоді) розповів про те, що 22 грудня 2013 року у Києві під час п’ятого Всеукраїнського віча було оголошено про створення Народного об’єднання «Майдан», яке функціонуватиме як громадська організація, до якої зможуть вступати політичні партії, громадські об’єднання та громадяни.
Учасники дискусії зацікавилися питаннями, зокрема, яка ж кінцева мета, ідеологія, план цієї організації? Що змінилося в Україні після Майдану? Богдан Дикий наголосив, що це рух громадської пильності, перевірки всього, що робить держава, рух участі в всіх національних органах. Упродовж засідання його учасники висловлювали різні думки – тезово подаємо їх нижче.
Ще багато за що треба боротися і на чому наполягати. Напевно, ключовим елементом перебудови системи є правда, постійна потреба правди, постійна вимога правди і постійне визнання правди, хоч якою б вона була. Змінилося саме суспільство. Люди зрозуміли, що від їхнього голосу багато що залежить.
Українці стали більш політизовані. Усі, від молоді до людей старшого віку, цікавляться політичним життям країни, стежать за новинами, беруть участь у різноманітних політичних заходах.
Після Майдану в країні зміцнилася свобода слова, громадяни перестали боятися висловлювати свої погляди, журналісти – писати правду. Україну почали сприймати в усьому світі. Щоправда, що не всі гасла Майдану реалізовано. Однак це вина не тільки влади, а й усього суспільства.
Висловлювані судження студентів, які брали участь у роботі круглого столу, переконали, що наша молодь активна й цілеспрямована, готова до нового формату суспільних відносин.
Спілкування вийшло цікавим, жвавим і повчальним, адже відбувся відвертий обмін думками.