За останні 12 місяців (відносно липня 2015р.) розмір заробітної плати збільшився на 28,6%.
Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найвищий рівень оплати праці в області у липні п.р. спостерігався у працівників установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, будівельних організацій, підприємств транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, організацій фінансової та страхової діяльності та серед видів економічної діяльності промисловості – на підприємствах по постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, по виробництву хімічних речовин і хімічної продукції, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та комп’ютерів, електронної та оптичної продукції: розмір оплати праці у цих видах діяльності перевищив середній по економіці області від 17,1% до 70,2%, а по виробництву іншої продукції – у 2,1 раза.
Разом із тим значно нижчим є рівень оплати праці у працівників, які зайняті тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, поштовою та кур’єрською діяльністю, що займаються операціями з нерухомим майном, наданням інших видів послуг. Рівень зарплати у працівників даних підприємств був на 43,2–52,0% нижчим від середнього по економіці області.
Також залишається низькою заробітна плата працівників підприємств промисловості області, зокрема по виробництву інших транспортних засобів, іншої неметалевої мінеральної продукції, харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, водопостачанню; каналізації, поводженню з відходами, виготовленню виробів з деревини, виробництву паперу та поліграфічної діяльності. Співвідношення рівня оплати праці в зазначених видах діяльності з середнім по промисловості області не перевищувало 64%, інформував начальник відділу обробки даних соціальної статистики Головного управління статистики у Закарпатській області.