Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, транспорту, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, лісового господарства та лісозаготівель. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 22,9–43,7%, а на підприємствах з виробництва іншої продукції та з виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – у 1,6 та 1,8 раза відповідно.
Водночас заробітна плата працівників підприємств поштової та кур’єрської діяльності, з виробництва харчових продуктів, по наданню інших видів послуг, тимчасового розміщування й організації харчування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, в закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, в організаціях, що займаються операціями з нерухомим майном, підприємств з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, а також іншої неметалевої мінеральної продукції не перевищувала 81% від середнього рівня по економіці області.
У березні 2017р. табельний фонд робочого часу становив 175 годин і порівняно з лютим 2017р. збільшився на 9,4%. Кожен працівник відпрацював у березні 150 годин, що на 8,9% більше, ніж у лютому 2017р. та на 0,7% – ніж у березні 2016р.
Реальна заробітна плата, яка враховує зміни споживчих цін у березні 2017р. порівняно із лютим 2017р. становила 106,4%, відносно березня 2016р. – 131,8%.