На прийом до Йосипа Йосиповича прийшли 15 осіб зі Свалявського, Виноградівського, Берегівського, Великоберезнянського, Ужгородського районів та м. Ужгорода. Більшість із них – інваліди, ветерани праці, пенсіонери, яких привели в обласний центр проблемами соціального характеру, зокрема щодо сприяння у виділенні матеріальної допомоги та ін.
До прикладу, інвалід ІІ групи з Ужгорода хворіє 30 років, інвалідка ІІІ групи , що також з Ужгорода, внаслідок вродженого вивиху тазобедренного состава, згідно з призначеннями лікарів, витрачає щодня на оздоровлення в ЦМКЛ 1000 грн. Інший інвалід І групи з обласного центру несе такі ж витрати на своє лікування. Житель с. Кінчеш Ужгородського району розповів свою сумну історію. Його дружину прооперували в онкодиспансері, самого ж направляють в інститут ім.Амосова для операції на серці, що коштує чималих грошей. На додачу надійшли високі тарифні рахунки.
- І живи як знаєш, - мовив заявник.
Пенсіонерка із смт. Середнє Ужгородського району розповіла свою історію. У неї – мінімальна пенсія, рахунки за тарифи «з’їли» всі гроші, а лікуватися і жити нема за що. Інваліда ІІІ групи з Мукачева в обласний центр привели такі ж проблеми. Зрештою, як і жінку із с.Стройне на Свалявщині, яка звернулася з проханням виділити матеріальну допомогу на оздоровлення дитині-інваліду, що потребує реабілітації після операції на серці. «У нашій сім’ї - троє інвалідів», - написала вона в заяві.
Йосип Борто по кожному зверненню дав відповідні доручення виконавчому апарату облради та відповідним службам виконавчої влади, ряд звернень вирішив невідкладно.
Прес-служба Закарпатської облради