Про це сьогодні розповіли заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, радник міського голови на громадських засадах Маріанна Собран під час зустрічі із представниками громадських організацій та ініціатив, які братимуть участь у "Майстерні".
Під час зустрічі обговорили організаційні питання – від проведення кожного із заходів до технічного оснащення та забезпечення всім необхідним.Як зазначалося, головна мета «Майстерня міста» - зацікавити активних ужгородців, представників громадських організацій до спільного діалогу на актуальні для міста теми.
Майстерня міста» – це урбаністично-культурний проект, що стартував у 2012 році за ініціативи проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», який за дорученням уряду Німеччини виконує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та Львівської міської ради. За 5 років створено відкриту платформу для інноваційних ідей, діалогу та активної співпраці між громадськими організаціями, представниками міської влади та активними мешканцями.
В останні роки багато українських міст виявили бажання використати "Майстерню міста" як інструмент у міському діалозі. Тож наступною метою є поширення досвіду «Майстерні міста» як інструменту залучення громадян і запровадження такої форми співпраці з ними в інших українських містах. Презентації «Майстерні міста» вже відбулися у Львові, Чернівцях, Одесі, Києві та Івано-Франківську, Миколаєві, Житомирі, Полтаві.
Цього року «Майстерня міста» відбуватиметься у Львові, Одесі, Кременчуці, Черкасах, Запоріжжі, Ужгороді, Бучачі.
В Ужгороді "Майстерня міста" організована управліннями у справах культури, спорту, сім'ї та молоді, а також містобудування та архітектури Ужгородської міської ради та із співфінансуванням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Локація, на якій проходитимуть усі заходи - набережна Незалежності, 6 (біля приміщення колишнього "Укртелекому").
Прес-служба Ужгородської міської ради