Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Депутати хочуть внести зміни у одну із програм щодо фінансового забезпечення

20 червня 2017 р., 12:20

Резерву спецзасобів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій

Обласним обранцям пропонується внести зміни до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 роки.

Мета даної Програми - створення, подальше накопичення та використання, у разі необхідності, регіонального резерву матеріально-технічних засобів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення, яке потрапляє в прогнозовану зону хімічного забруднення на території Закарпатської області.

Основні заходи Програми - створення та утримання резервів згідно з номенклатурою та обсягами накопичення матеріально-технічних засобів регіонального резерву з метою їх залучення для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій; матеріально-технічної підтримки аварійно-рятувальних дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій; матеріально-технічне забезпечення проведення першочергових та невідкладних відновлювальних робіт; надання громадянам, постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій, одноразової матеріальної допомоги для забезпечення їх життєдіяльності; створення тимчасових пунктів проживання та харчування постраждалих громадян; створення та використання у разі необхідності резерву промислових засобів захисту органів дихання від хімічно-небезпечних речовин (сильно діючих отруйних речовин) та резерву засобів захисту органів дихання від бойових отруйних речовин.

Заходи Програми реалізуються за рахунок коштів обласного, міських і районних бюджетів; субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам; добровільних пожертвувань фізичних і юридичних осіб, (благодійних) організацій та об’єднань громадян; інших, не заборонених законодавством джерел, а також шляхом укладання угод на постачання матеріально-технічних цінностей у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Тож зміни стосуються розділу щодо фінансового забезпечення. А точніше, обсягу коштів, які пропонується залучити на виконання згаданої Програми.

Так, загальний обсяг фінансування Програми складе 922950,135 тис. гривень; у т.ч. коштів Державного бюджету України - 786654,0 тис. гривень; коштів обласного бюджету-28093,9 тис. гривень; коштів місцевих бюджетів- 108202,235 тис. гривень.

Фінансування за роками: 2016 рік – 184638,147 тис.гривень; 2017 рік – 184754,997 тис.гривень; 2018 рік – 184500,997 тис.гривень; 2019 рік – 184621,997 тис.гривень; 2020 рік – 184433,997 тис.гривень.



Прес-служба Закарпатської облради

Схожі новини

Задля покращення екологічного стану Закарпаття
Депутати внесли зміни до Порядку і нормативів відрахування до загального фонду обласного бюджету
У регіональну Програму оздоровлення маленьких закарпатців внесено зміни
Які зміни вноситимуть до Регіональної програми боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією
Необхідно забезпечити комплексне виконання координаційною групою Антитерористичного центру при УСБУ на Закарпатті
Як виконувалась регіональна програма з розвитку земельних відносин
Розглянуть зміни до програми, яка направлена на підтримку фізичного та психологічного стану майже півтисячі дітей
На розгляд та затвердження закарпатських депутатів вноситься Антикорупційна програма
Депутати облради прийматимуть Комплексну соціально-економічну програму
Задля розвитку інформаційної інфраструктури Закарпаття

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp