Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді було нетипове заняття (ФОТО)

23 грудня 2019 р., 14:30

Нетипове заняття на екологічну тематику провели у так званій молодшій школі №6 в Ужгороді.

Там двоє першачків, Амеліна та Іван, розповідали однокласникам те, що дізналися на екошколі “В гармонії з природою”.

Діти поділилися з друзями своїми переживаннями щодо пластикових трубочок, які нерідко стають причиною загибелі черепашок в океані. Говорили й про інших морських жителів, які страждають від шкідливого впливу сміття.

“У такому віці діти дуже довіряють один одному. А тому зустрічі у форматі, коли основним доповідачем є дитина, а дорослий ніби лише доповнює і допомагає, – дуже ефективні. Ми прагнемо донести дітям, що глобальну проблему самотужки повністю вирішити ми не можемо, але ми маємо намагатися робити маленькі кроки, бути крапельками, які наповнюють океан свідомих і відповідальних за своє майбутнє”, – пояснила керівниця екошколи “В гармонії з природою” Альона Булина.

Альна Булина розповіла, що заняття у екошколі для всіх охочих є безкоштовними, адже до добрих ініціатив долучаються благодійники. Зокрема, упродовж останнього року підвищувати екосвідомість маленьких закарпатців допомагає АТ "Комінвестбанк".

Аби зменшити використання пластику в побуті, дітям у ЗОШ №6 було запропоновано використовувати екоторбинки та екомішечки для продуктів. Цього разу малята вирішили, що напередодні свят їм дуже потрібні мішечки для цукерок та мандаринів.

«Ми з дітками часто спілкуємося на теми збереження природи і турботу про довкілля. Нещодавно у нас був тиждень екомоди. Діти створювали одяг з природних матеріалів. Ми вчимо їх сортувати сміття. У школі встановлені контейнери для збору паперу і пластику. Такі екозаняття дуже важливі і корисні. Одна справа говорити про шкоду поліетилену, інша — розмалювати екоторбинку і піти з нею до магазину. Для дітей цінне все, що вони зробили власноруч. Тому, я впевнена, що вони використовуватимуть мішечки і розповідатимуть усім про шкідливість пакетів», – прокоментувала вчителька Олена Музика.

Оскільки майстер-клас з декорування мішечків від творчої майстерні «пТашка» пройшов “на ура”, то активісти громадської організації “Щасливі діти” сподіваються, що цей добрий вірус екосвідомості ширитиметься Закарпаттям все активніше.



Схожі новини

ГО «Щасливі діти» презентувала команду екскурсоводів, які розробляють унікальні маршрути про Ужгород (ФОТО)
Екскурсовод Юрій Славік – про безлюдні села, пейзажні місця, смачну кухню та інші «Родзинки Турянської долини»
Найстаріший будинок Ужгорода, сірі корови, музей паприки — чим зацікавить маршрут найзахіднішими точками України?
Закарпатське море і тунець, дуби-чемпіони й унікальна велосадиба. Що ще у новому туристичному маршруті Ужанською долиною?
Гомбача лавка, унікальна церква у Кострино, весілля у Дубриничах — чим приваблять туристів маршрути в рамках проєкту «Пізнай Ужанську долину»
«Щасливі діти» презентували проєкт, який ламає стереотипи про «нетуристичність» Ужанської долини
Найстаріший дуб України, чорноголовська лагуна, дерев’яні церкви та багато іншого — у новому проєкті ГО “Щасливі діти”
Туристичні магніти в маршрути по проєкту “Пізнай Ужанську долину” рекомендуватимуть і представники територіальних громад (ФОТО)
Де шукати «Ужанський Прованс»? На Закарпатті розробляють панорамний туристичний маршрут
Щасливі діти тоді, коли щасливі їхні батьки

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp