Зокрема, обговорили процедуру об’єднання та окремі питання юридичного характеру, які можуть виникнути в процесі оформлення документів на об’єднання
Крім того, надали представникам селищної ради розрахунки фінансової спроможності громади станом на 2019 рік та обрахунок спроможності, сформульованої згідно з методикою формування громад, розробленою Мінрегіоном.
Як повідомив Михайло Бундзяк, радник Регіонального офісу з муніципальних фінансів та управління, розрахунки показали чималий потенціал Великобичківської ОТГ. Так, власні надходження загального фонду без трансфертів у 2018 році склали б майже 12,5 мільйонів гривень, у 2019 – трохи менше 18 мільйонів. А ПДФО, як основний фінансовий ресурс, у ці періоди на території потенційної ОТГ, згідно перспективного плану, становив би трохи менше 24 мільйонів у 2018 та 26,5 мільйона в наступному році. Якщо селищна рада в майбутньому, як рада ОТГ, приділить більшу увагу діалогу із бізнесом та збільшенню кількості офіційно працевлаштованих, фінансовий потенціал у громади може стати значно більшим.
Серед інших питань під час консультації обговорили також участь громади в грантових проектах та подальшу співпрацю із Програмою, домовилися про координацію дій у подальшому процесі добровільного об’єднання територіальних громад.