Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Гуляти Ужгородом, пізнаючи його особливості та цікавинки — ГО «Щасливі діти» розпочинає новий проєкт

10 червня 2020 р., 12:50

Перша робоча зустріч в рамках реалізації нового проєкту від ГО «Щасливі діти» відбулася за допомогою зум-конференції.

Його назва — «Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами». Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

«Пізнай Ужгород», у своєму роді, — логічне продовження минулорічного проєкту «Таємниці старовинного Ужгорода». Однак, нині активності масштабувалися на більш широку аудиторію, адже доступні та цікаві як дітям, так і дорослим. Крім того, стати учасником проєкту, завдяки використанню новітніх технологій, зможе кожен у зручний для себе час.

Вісім відомих екскурсоводів уже активно працюють над розробкою маршрутів. У підсумку буде створено сувенірний набор листівок з тематичними маршрутами для самостійних прогулянок містом «Пізнай Ужгород» та аудіогіди до них. Сувенірні набори будуть видані українською та англійською мовами, що сприятиме географічному розширенню аудиторії проєкту. Розповісти про особливості маршрутів в організації обіцяють вже найближчим часом. Наразі у команді: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Окрім них над проєктом працюватимуть художники, дизайнери, журналісти та культурні діячі. Також у команді — відома ужгородська ілюстраторка Олена Бугрєнкова.

«Цей проєкт дозволить не тільки заохотити дорослих та дітей до пізнання історико-культурної спадщини старовинного Ужгорода, а й сприятиме покращенню туристичної привабливості міста. Кожна листівка — історичний путівник пам’ятками культурної та архітектурної спадщини старовинного Ужгорода з цікавими запитаннями і завданнями», — розповіла керівниця проєкту Людмила Сюзева.

Усі аудіогіди будуть завантажені на платформу туристичного мобільного додатку izi.travel і доступні широкому загалу. Таким чином користувачі міжнародного сервісу отримають можливість відкрити для себе Закарпаття.

«Наразі на цій платформі більшість контенту – аудіоекскурсії європейськими містами. Якщо ж говорити про Україну, то користувачам сервісу доступні маршрути Львовом, Одесою, Харковом, Києвом, і покищо нема жодного аудіомаршруту Ужгородом», — зазначила волонтерка проєкту Тетяна Симкович.

За словами представників ГО «Щасливі діти», аудіосупровід буде записаний голосами самих екскурсоводів і доповнений світлинами відомого фотографа Сергія Гудака. Щоб розпочати віртуальну або ж реальну мандрівку, достатньо засканувати QR-код на листівці.

Завдяки інноваційному підходу, його діджиталізації та інтерактивній промоції, проєкт сміливо можна віднести до унікальних туристичних продуктів, що на гідному рівні презентують багатогранність як історичного, так і сучасного Ужгорода.




Прес-служба ГО «Щасливі діти»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp