Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Аудіогідами «Пізнай Ужгород» скористалися уже 9,5 тисяч осіб

7 жовтня 2020 р., 15:20

За 2 місяці аудіогідами маршрутів в рамках проєкту "Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" в інтерактивних листівках з аудіогідами" від громадської організації «Щасливі діти» скористалися 9,5 тисяч осіб.

Найбільша кількість переглядів— 60% — із Закарпатської області. Про це та загалом про те, що таке «Пізнай Ужгород», — йшлося під час презентації проєкту командою.

За словами менеджерки проєкту Людмили Сюзевої, станом на сьогодні українську версію прослухали понад 8,6 тисяч осіб. Однак, набуває популярності й англійська версія, якою скористалися майже 1 тис слухачів. Нагадаємо, всі аудіомаршрути завантажені на безкоштовну міжнародну платформу izi.travel. Там вдячні слухачі уже залишили пів сотні відгуків.

{g}

«Ці цифри ми наводимо не просто так. Вони — яскраве підтвердження, що даний проєкт — цікавий і потрібний. Тому ми вдячні неймовірній команді за роботу і сподіваємося на подальшу співпрацю. Адже у планах — масштабувати проєкт і вийти з ним як на окремі райони області, так і на все Закарпаття», — зазначила Людмила Сюзева.

Найпопулярнішою екскурсією, як виявилося, є «Мініскульптурки» авторства Наталії Світлинець. Вона набрала вже майже 1000 переглядів.

«Аби побачити мініскульптури, в Ужгород приїжджають люди з різних міст України. Тому ця екскурсія буде надзвичайно цікавою тим, хто, відвідавши наше місто, обов’язково запланував зробити селфі біля цих, на перший погляд чудернацьких, витворів мистецтва. Особливо для мене скульптурки дуже цінні не тільки історіями, які вони «розповідають», а ще й тим, що їх «народження» я спостерігала особисто», — поділилася враженнями Наталія.

Загалом, у команді екскурсоводів, окрім Наталії — семеро знаних в області фахівців: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Вони не тільки розробили маршрути, а й самостійно озвучили їх у професійній студії. Ілюструвала ж листівки відома ужгородська художниця-ілюстраторка дитячих книжок Олена Бугрєнкова.

«У цих 10 маршрутах зібрана така інформація, яка буде цікавою як самим ужгородцям, так і туристам. Незважаючи на те, що у нас періодично відбуваються вільні екскурсії, є багато людей, які про місто практично нічого не знають. Сподіваюся, що завдяки цьому проєкту ужгородці відкриють рідне місто для себе по-новому», — сказав історик-екскурсовод Юрій Славік, автор маршруту «Давній Ужгород».

Пройти маршрути можна, засканувавши QR-код, або натиснувши на посилання https://bit.ly/303cv41. Крім того, можна завантажити мобільний додаток izi.travel і у пошуку задати "Ужгород".

Наразі набори листівок отримають перші 100 учасників онлайн-презентації. Решту екземплярів першого тиражу також буде розповсюджено безкоштовно. Пізніше, з другого тиражу, набори будуть надані у книжкові та туристичні крамниці міста. Також замовити їх можна за телефоном 066-693-45-15.

Трансляцію з презентації можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/5G_jvG3Vz-w

* * *

Проєкт "Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" в інтерактивних листівках з аудіогідами" реалізується в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Український культурний фонд, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Пресслужба ГО "Щасливі діти"

Схожі новини

Завтра «Щасливі діти» презентуватимуть проєкт і роздаватимуть подарунки
Гуляти Ужгородом, пізнаючи його особливості та цікавинки — ГО «Щасливі діти» розпочинає новий проєкт
Організація "Щасливі діти" запрошує дітей та підлітків у "Вільний простір"
Школярів Закарпаття запрошують до участі у всеукраїнському проекті «Агенти змін. Діти»
Громадська організація «Щасливі діти» презентувала новий проект «Екоініціатива «Остра»
ГО «Щасливі діти» презентувала команду екскурсоводів, які розробляють унікальні маршрути про Ужгород (ФОТО)
Екскурсовод Юрій Славік – про безлюдні села, пейзажні місця, смачну кухню та інші «Родзинки Турянської долини»
Найстаріший будинок Ужгорода, сірі корови, музей паприки — чим зацікавить маршрут найзахіднішими точками України?
Закарпатське море і тунець, дуби-чемпіони й унікальна велосадиба. Що ще у новому туристичному маршруті Ужанською долиною?
Гомбача лавка, унікальна церква у Кострино, весілля у Дубриничах — чим приваблять туристів маршрути в рамках проєкту «Пізнай Ужанську долину»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp