Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгородській міській раді обговорили напрями співпраці із обласним управлінням Державної служби якості освіти

12 лютого 2021 р., 11:00

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з начальницею управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області Марією Сігетій.

Участь у зустрічі взяв і заступник міського голови, куратор освітнього напряму Вадим Борець.Марія Сігетій розповіла про діяльність управління Державної служби якості освіти на Закарпатті. Зазначила, що управління працює лише 3 місяці, основним завданням є інституційний аудит та проведення моніторингів закладів освіти, участь у сертифікації педагогічних працівників, аналіз діяльності органів місцевого самоврядування з питань, які належать до компетенції управління, участь в акредитації у сфері фахової передвищої освіти і допомога в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.Обговорили напрями співпраці в освітній галузі. Богдан Андріїв запевнив, що міська влада враховуватиме рекомендації управління щодо покращення освітнього процесу у місті. Ужгородська міська рада і надалі докладатиме всіх зусиль, щоб школярі мали безпечні та комфортні умови для навчання, а навчальні заклади Ужгорода – і дитсадки, і школи – забезпечували високу якість освіти, були дружнім до дітей середовищем, наголосив Богдан Євстафійович.
Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp