Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скільки людей рятуються на Закарпатті?

5 листопада 2014 р., 15:43

Наш край прихистив 786 переселенців.

Центр дослідження суспільства підготував черговий звіт щодо ситуації з ВПО в Україні (станом на жовтень).

Цікаве співвідношення даних УВКБ ООН та Міністерства праці та соціальної політики.

Так, загальна кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні, відповідно до даних УВКБ ООН, продовжує зростати:

1 жовтня Кабінет міністрів України прийняв дві важливі постанови: №509 “Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” та №505 “Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”. Такі кроки по систематизації даних щодо ВПО та наданню допомоги на короткостроковий період можна лише вітати. Водночас потрібно також не забувати про довгострокові програми матеріальної допомоги, не обмежуючись коштами на оплату житлово-комунальних послуг строком максимум на 6 місяців, а також розвивати систему збору статистики щодо ВПО.

Дослідники, у свою чергу, поцікавилися у профільного міністерства, як проходить реєстрація. Отримані нами дані - в таблиці. Загальна кількість обілкованих осіб - 81 124, сімей - 45864.

22 жовтня УВКБ ООН спільно з Міністерством праці та соціальної політики України підписали меморандум про спільну роботу над механізмами реєстрації ВПО. У цьому українській стороні будуть допомагати грузинські експерти, що займалися розробкою національної системи реєстрації у 2008.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com