Українська біатлоністка стала володаркою "срібла" на одному з етапів Кубка світу

7 грудня 2014 р., 17:02

Один етап завершився у Остерсунді, інший - відбудеться у Хохфільцені.

Українська біатлоністка Валя Семеренко стала срібною призеркою в гонці переслідування на етапі Кубка світу, що завершився у шведському Остерсунді.

На дистанцію вона вийшла шостою з майже півхвилинним відставанням від лідера. Але краща, ніж у більшості конкуренток, стрільба за нестабільного вітру та висока швидкість допомогли лідерові української жіночої команди піднятися на друге місце.

На останньому колі Семеренко за рахунок вольових якостей випередила в боротьбі за «срібло» італійку Доротею Вірер. Скласти конкуренцію українка не змогла лише прудконокій фінській біатлоністці Кайсі Макаряйнен.

Срібна нагорода в гонці переслідування – це друга для Валі Семеренко медаль на першому етапі Кубка світу в Остерсунді. Третьою українка стала в класичній індивідуальній гонці.

Наступний етап Кубка світу 12-14 грудня прийматиме австрійський Хохфільцен.