Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівцям надаватимуть безоплатну правову допомогу

1 березня 2014 р., 11:41

З січня 2015 року розпочне своє функціонування програма безкоштовної правової допомоги у Мукачеві

Вчора, 28 лютого, на робочій зустрічі представників Благодійного фонду «Розвиток» з представниками Мукачівської міської ради та Мукачівського міськрайонного управління юстиції, яка проходила в рамках засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення міста Мукачево було прийнято рішення про створення міської цільової програми з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста Мукачево.

До розробки проекту Програми будуть залучені юристи та адвокати Благодійного фонду «Розвиток», юристи Мукачівської міської ради, представники громадських організацій області та інші фахівці у сфері права.

На зустрічі був затверджений план заходів щодо створення міської Програми, який буде реалізований протягом 2014 року. Передбачається, що міська Програма почне функціонувати з січня 2015 року.
Протягом 2014 безкоштовну правову допомогу всім жителям міста Мукачево, включаючи ромське населення продовжує надавати Мукачівський правозахисний центр, офіси якого знаходяться за адресою м.Мукачево, площа Миру 17/12 (центр міста) та вул. Поштова 18 (ромська табір). Більш детальну інформацію про безоплатну правову допомогу можна отримати на сайті БФ «Розвиток» http://rozvitok.org/pravozashhitnyj-centr або по телефону : 066 056-18-46.

Міська цільова програма з надання безоплатної правової допомоги буде розроблятися в рамках проекту «Розвиток стійкої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево» який реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження». Головною метою проекту є забезпечення здійснення висококваліфікованого захисту конституційних прав та представництва правових інтересів бідних і соціально незахищених верств населення , включаючи ромське населення фінансовий стан яких не дозволяє їм отримувати платну юридичну допомогу.

Реалізація міської програми буде грунтуватися на принципах верховенства права, законності, доступності та забезпечення високої якості надання безоплатної правової допомоги. Сприятиме рівному і прозорому участі, а також співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади.

Розвиток стійкої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево - це початок процесу системних змін в Закарпатті, яке встановить соціальні зв'язки в суспільстві і сприятиме включенню бідних верств населення в соціальні процеси міста.
БФ "Розвиток"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp