Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Поляні запустили новий водогін (ФОТО)

27 серпня 2015 р., 12:01

Курортне с.Поляна на Свалявщині нарешті знову з водопостачанням – тут запустили нову гілку водогону.

Відкрити запірний вентиль і запустити воду в мережу доручили Геннадію Москалю, котрий взяв особисту участь у вирішенні проблеми.

 

- Дефіцит води в Поляні виник сім років тому, коли поблизу санаторіїв у масовому порядку почали зводити житлові та рекреаційні будівлі, -- розповідає Г.Москаль. – А спричинена проблема ще 20 років тому, відколи тривають судові суперечки за право власності на водогін. Останні роки вода в Поляні подавалася всього кілька годин на добу, переважно в нічний час. Коли я дізнався, що до мене в ОДА збирається прийти близько трьох тисяч мешканців Поляни, щоб зрушити справу з мертвої точки, то вирішив особисто приїхати сюди. Я просто посадив різні сторони за стіл переговорів, змусив їх домовитися і негайно взятися за роботу.

- Ми задіяли важку техніку, працівників і протягом трьох тижнів після вказівки керівника області проклали 5 кілометрів водогону, який підключили до вже існуючої мережі, - зазначає голова Свалявської РДА Олександр Дідович. – У стислі строки побудована фільтруюча станція і басейн для збору води з лісових джерел. У результаті і житловий, і рекреаційний сектор села повністю забезпечені водою.
Після урочистої частини Г.Москаль, як і обіцяв, випив першу символічну склянку води з нового водогону.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com