Говерла вдома не змогла перемогти Сталь (ФОТО)

30 серпня 2015 р., 10:33

Матч відбувся вчора.

У матчі 6 туру чемпіонату України ужгородська Говерла розписала мирову із дніпродзержинською Сталлю – 0:0.

{g}

На тренерську лаву ужгородської команди повернувся головний тренер В’ячеслав Грозний. Нагадаємо, що від був відсутній тут у кубковій грі проти Геліоса. Причиною цього став бойкот Грозного проти того, що в клубі давно не виплачують зарплату.

Перший тайм розпочався за температури +38°С. Вже на 8-ій хвилині реальний шанс забити мала Сталь. Після розпасовки Дебелка і Кулача, останній хотів обіграти воротаря, але заплутався у власних ногах.
Говерла відповіла у наступній контратаці. Кузик віддав пас на Сергійчука, але у вирішальний момент Михайло підсковзнувся у чужій штрафній.

Найкращий момент відзначитися у першому таймі мав Цуріков. Після його удару з лівої м’яч потрапив у штангу.

Другий тайм запам’ятався великою кількістю замін.

Пару моментів мала Говерла. На 66-ій хвилині Худоб’як після плутанини у штрафній пробив, але неточно.

Кузик одного разу видав кілька фінтів біля чужої штрафної, але втратив м’яч.

А на 71-ії хвилині між гравцями відбулася сутичка.

Загалом, матч не подарував належної гостроти. Нічия 0:0 виглядає цілком логічно.

Говерла - Сталь 0:0

Говерла: Рудько - Люлька, Ягодінскіс, Лухтанов, Сергійчук (Єременко, 88) - Чумак, Гемега (Гончар, 46) - Кузик, Савченко, Цуріков - Хльобас (Худоб'як, 84)

Сталь Д: Паньків - Адамюк, Пшеничних (Кравченко, 63), Іщенко, Воронін - Каленчук (Бабенко, 78), Карасюк - Путраш, Васін (Котляр, 62), Кулач - Дебелко

Попередження: Сергійчук, Кузик - Адамюк, Воронін, Дебелко