Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Володимир Колесніков - про кілька тисяч протоколів та вилучені сотні тисяч пачок цигарок

17 листопада 2015 р., 15:45

Робота на кордоні кипить

З початку року працівниками Закарпатської митниці ДФС складено 2015 протоколів про порушення митних правил на суму близько 37,5 млн грн.

Про це сьогодні, 17 листопада, поінформував журналістів Володимир Колесніков – начальник Закарпатської митниці ДФС.

За словами Володимира Колеснікова, велика кількість пунктів пропуску та наявність стількох можливостей для перетину кордону приваблює не тільки порядних, чесних громадян, суб’єктів господарювання але і порушників та контрабандистів. Тож роботи в напрямку боротьби з порушенням митних правил та контрабандою в митниці вдосталь.

Керівник митного відомства також розповів представникам ЗМІ, що необхідно розуміти під поняттям порушення митних правил і поняттям контрабанда. Так, порушення митних правил – протиправні дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений законодавством порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України. Порушення митних правил є адміністративним правопорушенням. Контрабанда, в свою чергу, – переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї та боєприпасів, наркотичних засобів, психотропних речовин. Контрабанда відноситься до кримінальних правопорушень.

– З усіх складених протоколів про порушення митних правил в 141 протоколі на суму близько 3,3 млн грн предметами правопорушення були тютюнові вироби. З початку року вилучено 53 транспортні засоби на суму 6 млн 669 тис. грн, які використовувались для приховування та переміщення сигарет, – зазначив очільник митниці.

Володимир Колесніков із загальної кількості виявлених правопорушень відмітив три випадки виявлення тютюнових виробів на митних постах «Ужгород» та «Тиса». Тоді було вилучено 143 тис. 220 пачок сигарет на суму 1 млн 888 тис. грн, а також вилучено три транспортні засоби, які використовувались для їх приховування та переміщення вартістю понад 2 млн грн.

Начальник митниці відповів на запитання журналістів, розповів про кадрові зміни, які відбулись у відомстві та поінформував присутніх про готовність до співпраці заради ще більш ефективної боротьби з порушенням митних правил та роботи Закарпатської митниці ДФС в цілому. Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com