Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Автівку порушник залишив на мтниці (ФОТО)

3 серпня 2016 р., 13:20

Тепер відповідатиме

Перед законом.

 

На митному посту «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на територію України громадянином України «VOLKSWAGEN TOUAREG», 2016 року випуску, із підробленими документами.

Так, для переміщення автомобіля через митний кордон України, співвітчизник подав Закарпатській митниці ДФС доручення на право користування транспортним засобом, видане 12 липня 2016 року та технічний паспорт – 20 липня 2016 року.

В ході проведення митного контролю транспортний засіб виведено із смуги руху «зелений коридор» та направлено в «червоний коридор».


Під час митного контролю, при перевірці поданих громадянином документів, виникли сумніви щодо достовірності доручення на право користування авто.

Для з’ясування достовірності доручення Закарпатською митницею ДФС направлено запит на адресу нотаріуса. Офіційна відповідь підтвердила сумніви митників та містила інформацію, що нотаріус припинив свою діяльність ще в 2014 році.

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон «VOLKSWAGEN TOUAREG» з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу як підстави для його переміщення підробленого документа, а саме: доручення на право користування автомобілем.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил, транспортний засіб вилучено.

ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com