Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Географи УжНУ слухали лекцію від словацького викладача (ФОТО)

6 грудня 2015 р., 15:02

Відбулося це 4 грудня.

4 грудня на запрошення доцента кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Михайла Микити геофак відвідала Моніка Іванова – кандидат географічних наук з кафедри географії і прикладної геоінформатики факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету (Словаччина).

 

Пані Моніка провела для студентів УжНУ відкриту лекцію англійською та словацькою мовами на тему «Зміна ландшафтної структури краю Земплінська Ширава». Завдяки своїм сприятливим кліматичним умовам це один із найпопулярніших курортів Словаччини у якихось 35 км від Ужгорода. Тут розвинена потужна рекреаційна інфраструктура: є готелі, приватні вілли, ресторани, бари, аквапарки, тенісні корти, майданчики для міні-гольфу, пункти прокату човнів, луна-парк тощо.

Лектор презентувала власну наукову роботу про зміни антропогенного навантаження ландшафтів околиці озера Ширави, охопивши досить великий проміжок часу – із 1956 року до сьогодення. Актуальність дослідження гості пов’язана насамперед зі стрімким розвитком і зростанням навантаження туризму на рекреаційну зону, внаслідок чого ландшафти території зазнають значних змін.

Після лекції студенти і викладачі географічного факультету мали змогу поспілкуватися з пані Монікою та поставити запитання, які їх цікавлять.

Оксана Пітра для Медіацентру УжНУ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp