Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті визначили переможця чемпіонату області з гандболу серед чоловіків (ФОТО)

19 травня 2014 р., 15:21

фінальний тур чемпіонату Закарпатської області відбувся у Берегові,.

В останньому турі між собою змагалися команди з Ужгорода, Берегова та Перечина.

Перший матч провели команди з Берегова та Перечина. В напруженій боротьбі і поступаючись в першій половині гри, перечинці змогли здолати берегівську команду з мінімальною перевагою "+1“.

ЗУУ Берегово - "Карпати" Перечин 16:17 (7:6)

У другому матчі на майданчику зійшлися команди з Ужгорода та Перечина. Поступаючись перечинській команді на початку першого тайму, ужгородці змогли переломити хід гри та повели в першому таймі з рахунком 7:8. Далі ужгородці вийшли вперед в "+5“ і старалися зберегти відставання, але стале частіше помилятися в атаці, а наприкінці матчу пропустили три "сухі" м'ячі. Матч завершився з нічийним рахунком 21:21.

"Карпати" Перечин - Ужгород  21:21 (7:8)

Ужгород: Хім'як; Богач 7/3, Самарський 6, Івасюк 4, Данило 3, Костюх 1, Шелестак.

У заключному матчі туру Берегово не змогло протистояти команді з Ужгорода, але це не завадило їм посісти першу сходинку в чемпіонаті області випередивши в одне очко Ужгород.

ЗУУ Берегово - Ужгород 21:25 (10:13)

Ужгород: Хім'як; Самарський 6, Івасюк 6, Богач 5, Данило 3, Шелестак 3, Костюх 2.

За підсумками сезону 2013/2014 загальнокомандні місця розподілились наступним чином: