Зберегти Скасувати

Юні ужгородці стали володарями Кубка світу з кікбоксингу (ФОТО)

17 травня 2016 р., 14:20

Знай наших!

Закінчився найсильніший з турнірів світової серії з кікбоксингу - Кубок Світу Hungarian Kickboxing World Cup, який проходив з 12 по 15 травня в Будапешті. З 36 країн Україна неймовірними зусиллями своїх спортсменів показала відмінний результат і зайняла 3-е місце в світі, поступившись лише господарям і незмінним лідерам кубка - італійцям.

Спортивний клуб таеквон-до та кікбоксингу «Korolovych Team» з Ужгорода продемонстрував відмінний рівень підготовки і, як результат, 5 медалей Кубка світу, дві з яких - золоті, дві - срібні і одна бронзова. Василь Бурдай у віковій категорії молодші кадети до 32 кг в розділі поінтфайтінг провів 4 бої, вигравши у суперників з Білорусі, Угорщини, Молдови вийшов у фінал де в один бал програв супернику з Болгарії і зайняв 2е місце на Кубку світу. У тій же категорії в розділі лайт контакт Василь Бурдай так само провів 4 бої, здолав своїх суперників з Угорщини, Молдови вийшов у фінал де в рівному бою програв з рахунком 1:2 досвідченому Ірландцю і посів друге срібло змагань. А в розділі лайт контакт до зелених поясів вигравши 2 бої став володарем Кубка світу.

{g}

Дарина Королович у віковій категорії молодші кадети до 28 кг в розділі лайт контакт виграла з явною перевагою у спортсменки зі Словаччини та стала володарем Кубка світу. У тій самій  категорії в розділі поінтфайтінг в першому бою здолала спортсменку з Угорщини і вийшла в півфінал змагань де поступилася так само угорки і зайняла 3е місце. Варто відзначити Дмитра Рябінчака який в рівних боях в розділі поінтфайтінг програв досвідченому спортменов з Болгарії, а в розділі лайт контакт Австрійцю, обидва його суперника стали чемпіонами в своїх розділах. Варто зазначити, що для більшості юних спортсменів це був перший турнір такого рівня, і всі проявили себе виключно з чемпіонського боку, борючись в кожному бою і як результат гордо піднімали прапор України на п'єдестал Кубка світу. Вітаємо Ужгородських спортсменів команди «Korolovych Team» і головного тренера Владислава Короловича з відмінними результатами! Наша гордість - наші чемпіони! - інформує "Час Закарпаття" Владислав Королович