Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З початку року аварійна служба «Закарпатгаз» відпрацювала понад 3,6 тисячі викликів

17 травня 2016 р., 15:20

Для підвищення оперативності дій при локалізації аварій та виконанні ремонтних робіт на об’єктах систем газопостачання ПАТ «Закарпатгаз» створив центральну диспетчерську аварійну службу «104».

Адже впродовж доби від мешканців Закарпатської області надходить до 30 викликів. З початку року служба відпрацювала понад 3,6 тисячі аварійних викликів, з яких 15 були пов’язані з підозрою на замінування різноманітних об’єктів. Найчастіше звернення споживачів пов’язані із порушенням правил використання блакитного палива у побуті і припадають на холодні пори року – час, коли найактивніше використовується газоспоживаюче обладнання.

Сьогодні на території Закарпатської області працює 44 аварійні бригади, а автопарк «аварійників» оновлений 7 сучасними машинами марки Volkswagen Transporter. Машини укомплектовані радіозв’язком, інструментами та іншими сучасними технічними засобами. У кожній машині також встановлена система GPS-навігації, яка, власне і дозволяє диспетчеру відслідковувати місце перебування автомобіля та визначати найближчу до аварійної ситуації бригаду, яка зможе прибути в найкоротші терміни.

"Варто відзначити, що запровадження центральної диспетчерської служби АДС значно підвищило якість та оперативность реагування газовиків на виклики. Сюди надходять звернення від споживачів з усієї області, - зазначив начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Закарпатгаз» Павло Присяжнюк.

Як тільки надходить повідомлення про можливу аварійну ситуацію, диспетчер центральної диспетчерської служби вносить наявну інформацію про це в електронну картку та передає інформацію бригаді, яка знаходиться найближче до місця аварії. Кожен телефонний дзвінок, який надходить на короткий номер «104» записується на електронні носії та ретельно опрацьовується.

Крім того, диспетчер координує пересування «аварійників» і при необхідності підказує найкоротший шлях до місця виклику. Підчас виїзду дії аварійної бригади координуються диспетчером служби «104»: він відстежує всі етапи реагування на виклик,контролює терміни прибуття та виконання аварійних заявок.

Під час прийому заявки черговий диспетчер аналізує ситуацію та ступінь її загрози. Споживачу проводиться відповідний інструктаж, як діяти в тій чи іншій ситуації – це дозволяє попередити виникнення загрозливої ситуації до того, як служба «104» приїде на місце виклику.

Для підтримання високого рівня кваліфікації працівників служби «104», ПАТ «Закарпатгаз» щороку проводить тренувальні заняття згідно з ПЛЛАСом (План локалізації та ліквідації аварійних ситуацій) відповідно до складених графіків. Зокрема, відпрацьовуються дії диспетчера, оперативність доїзду до місця виклику, швидкість ліквідації аварії та вміння надавати невідкладну допомогу. За їх результатами оцінюється підготовка працівників та виявляються окремі недоліки, над усуненням яких компанія працює в подальшому.


Схожі новини

"Закарпатгаз" порушить тему опалювального сезону
Цьогоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестує у розвиток мереж майже 17 мільйонів гривень
Веб-сервісом «Особистий кабінет» вже користується 20 тисяч клієнтів «Закарпатгазу»
ПАТ «Закарпатгаз» проведе ремонтні роботи на газопроводі по вулиці Собранецькій в Ужгороді
За перший рік роботи контакт-центр «Закарпатгазу» опрацював 172,4 тисячі звернень клієнтів
Цьогоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестує у газову інфраструктуру області 35,2 мільйонів гривень
Внаслідок несанкціонованих земляних робіт пошкоджено газопровід середнього тиску в селі Тибово на Свалявщині
«Закарпатгаз» проводить конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України
У жовтні фахівці «Закарпатгазу» проведуть регламентні роботи та встановлять лічильники на таких вулицях Ужгорода
ПАТ «Закарпатгаз»: з наступного року споживання природного газу без лічильника неможливе

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp