Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Цьогоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестує у газову інфраструктуру області 35,2 мільйонів гривень

14 серпня 2017 р., 14:00

У 2017 році ПАТ "Закарпатгаз" інвестує в розвиток газорозподільної системи Закарпатської області понад 35 млн. грн.

Кошти будуть скеровані на два основні напрямки - реконструкцію і заміну газових мереж та встановлення споживачам індивідуальних лічильників.

Відповідно до передбачених інвестиційною програмою заходів у 2017 році ПАТ «Закарпатгаз» проведе реконструкцію та заміну майже 11,5 км аварійних газопроводів на суму 5,6 млн. грн. На заміну шафових газорегуляторних пунктів, модернізацію та капремонт засобів електрохімзахисту передбачене фінансування в розмірі 4,2 млн. грн. Програмою також планується майже 19,9 млн гривень скерувати на заходи для зниження виробничо-технологічних витрат природного газу – зокрема, 4,8 млн. грн буде витрачено на заміну лічильників газу, що встановлені у споживачів області, але перебувають у власності ПАТ «Закарпатгаз».

«Від виконання запланованих заходів залежить не тільки безпека наших споживачів, а й якість надання послуг. Заміна морально застарілого та фізично зношеного обладнання і придбання сучасних приладів діагностики дозволять значно підвищити протиаварійний захист газорозподільних мереж», - розповідає головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Окрім того, також планується придбати сучасні прилади діагностики на кшталт газоаналізаторів «Variotek E-480», «Варта - 5М», лазерні витокошукачи та детектори метану «Laser Methane mini-G». Сукупна вартість цих приладів становить 2,1 млн. грн.

«Обсяг фінансування, передбачений поточним тарифом на послуги з розподілу газу, дозволяє реалізувати лише частину із запланованих проектів модернізації газопроводів та обладнання на них. Проте ми сподіваємося, що держрегулятором на найвищому рівні буде вирішено питання, від якого залежить подальший розвиток газової інфраструктури нашої області в потрібному обсязі», - резюмує Віктор Водзінський.

Окрема стаття витрат інвестиційної програми компанії - оснащення індивідуальними лічильниками газу побутових споживачів Закарпатської області. Цьогоріч на ці потреби підприємство скерує майже 3 млн. грн та встановить 1,7 тис лічильників газу, що дозволить вийти на показник забезпечення побутових споживачів області у 100%.
Схожі новини

"Закарпатгаз" порушить тему опалювального сезону
Цьогоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестує у розвиток мереж майже 17 мільйонів гривень
З початку року аварійна служба «Закарпатгаз» відпрацювала понад 3,6 тисячі викликів
Веб-сервісом «Особистий кабінет» вже користується 20 тисяч клієнтів «Закарпатгазу»
ПАТ «Закарпатгаз» проведе ремонтні роботи на газопроводі по вулиці Собранецькій в Ужгороді
За перший рік роботи контакт-центр «Закарпатгазу» опрацював 172,4 тисячі звернень клієнтів
Внаслідок несанкціонованих земляних робіт пошкоджено газопровід середнього тиску в селі Тибово на Свалявщині
«Закарпатгаз» проводить конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України
У жовтні фахівці «Закарпатгазу» проведуть регламентні роботи та встановлять лічильники на таких вулицях Ужгорода
ПАТ «Закарпатгаз»: з наступного року споживання природного газу без лічильника неможливе

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp