Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Орден Марії-Терезії отримав королівське визнання (ФОТО)

6 липня 2016 р., 12:05

Заснувала його родина Панових.

Ужгородський Орден Марії-Терезії отримав офіційний патронат Габсбургів – ерцгерцога та королівського принца Шандора та його дружини Герти-Маргарет.

  
 
Нагадаємо, що Орден був заснований родиною Панових у 2015 році. Його місією є нагородження осіб, які внесли значний особистий внесок у розвиток міста Ужгород та/або Закарпатської області, у одній з чотирьох сфер: економіка і бізнес, освіта і культура, імідж міста Ужгород/Закарпатської області, розвиток громадянського суспільства. Важливим аспектом у діяльності є об'єднання особистостей, кожна з яких являє собою точку зростання, для досягнення ефекту синергії у розвитку міста Ужгород/Закарпатської області. Ексклюзивний характер нагороди полягає у тому, що він присуджується один раз на рік лише одній особі.

Першим кавалером Ордену Марії Терезії у 2015 році стала Олена Камінська, відомий в Україні і світі хореограф, засновник студії "Бліц", громадський і культурний діяч. В урочистостях взяв участь тодішній міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

У відповідності до статуту, кавалер визначається щорічно протягом травня місяця; засновники розглядають подані пропозиції, однак сама процедура визначення саме тієї однієї особи є закритою і не підлягає розголошенню. Цього року вибір потрібно було зробити поміж п'ятьма особами, кожна з яких була направду достойним отримати нагороду. Сьогодні ім'я цьогорічного кавалера вже визначене, але ще не оголошене. Церемонія вручення Ордену орієнтовно запланована на вересень, через те, що остаточно не завершені роботи з благоустрою розширеного Скверу Марії Терезії, заснованого родиною Панових у 2014 році. Урочистості мають відбутися саме там.

Королівський патронат Габсбургів над Орденом Марії Терезії свідчить про його визнання аристократичними колами Європи та суттєво підвищує значимість самої нагороди.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp