Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородців нагородять Орденом Марії-Терезії вже незабаром

8 квітня 2015 р., 10:33

За вагомий внесок у життя Ужгорода чи Закарпатського краю загалом

Про це "Часу Закарпаття" повідомили в Ужгородському прес-клубі.

Незабаром в Ужгороді громадян, які внесли вагомий вклад у розвиток Ужгорода чи Закарпатської області, відзначать почесним Орденом Марії-Терезії. Церемонія відбудеться вже у квітні-травні цього року у сквері Марії-Терезії навпроти Кафедрального Собору, відкритому у січні 2015 р. Відзнаку засновано родиною Панових.

Чому виникла така ініціатива, розповів Ален Панов, меценат і фундатор скверу Марії Терезії. «Перше. Треба підтримувати і об’єднувати активних громадян, які змінюють наше суспільство на краще і не на словах, а на ділі ведуть нас у Європу. Кожний рік ми будемо мати одного кавалера ордену, завжди з чогось потрібно починати. Через тридцять років їх буде 30. Таким чином, буде сформований ще один пласт нашої закарпатської європейської еліти, яка неодмінно буде впливати на всі позитивні процеси, - каже Ален Панов. - Друге. Коли ми створювали сквер Марії Терезії відразу вкладали ідею, що сквер повинен бути живим. Тут завжди будуть відбуватися дійства, він завжди буде ініційовувати щось нове, позитивне».

За словами Алена Панова, обирати є з кого. «Гідних, переконливих особистостей, на щастя, в нас вистачає. Обирали з 5 найдостойніших з нашої точки зору представників Закарпаття. Наразі залишилися два претенденти. Ще зважуємо. Дуже скоро Закарпаття довідається про переможця, - інтригує Ален Панов. - Церемоніал нагородження буде проходити в сквері Марії Терезії в кращих європейських традиціях. Можна сказати, що для ужгородців і гостей міста це буде приємний сюрприз. Сюрпризом це стане і для самого кавалера ордену Марії Терезії. Дату заходу ми оголосимо в найближчі дні, але вже сьогодні можемо сказати, що це третя декада квітня або перша декада травня. Ім’я переможця стане відоме тільки під час нагородження».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp