Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як живеться закарпатським дітям? (ФОТО)

30 травня 2014 р., 17:00

Про це говорили на засіданні напередодні дня захисту дітей.

 

У п’ятницю, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, в облдержадміністрації відбулася прес-конференція начальника служби у справах дітей Світлани Якімеліної. Також цього дня пройшов круглий стіл з представниками влади, духовенства, освітян, благодійних організацій та фондів щодо вирішення питань виховання дітей і молоді.

В області продовжується збільшення кількості дитячого населення: 2012 рік – 286 628 дітей, 2013 р. – 287 889 дітей.

Станом на 1 квітня на обліку служб у справах дітей області перебуває 2361 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

Більшість статусних дітей охоплено сімейними формами виховання (1877 дітей або 79,5 %): під опікою/піклуванням знаходиться 1501 дитина (63,6 %), на вихованні у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях - 376 дітей (15,9 %).

- Позитивним є те, що більшість дітей вдалося охопити сімейними формами виховання. В області функціонують 40 дитячих будинків сімейного типу та 65 прийомних сімей, - розповіла Світлана Якімеліна.

У Закарпатській області 671 дитина підлягає усиновленню. Протягом 2013-го року усиновлено 67 дітей, (47 громадянами України та 20 іноземними громадянами), впродовж січня-травня 2014-го - 30 дітей, із них 26 – громадянами України.

Під час засідання круглого столу представники духовенства, благодійних організацій та влади обговорювали важливі питання виховання дітей та молоді.

- Ми маємо вибудувати та визначити роль і місце влади, церкви, громадськості у вихованні наших дітей. Ми мусимо усвідомити, що в цьому завданні немає другорядних чи неважливих питань. Моральна та матеріальна допомога, в першу чергу, дітям з неблагополучних сімей, соціально незахищеним дітям - це має бути пріоритетом у нашій спільній роботі, - наголосив під час засідання Андрій Сербайло.

Прес-центр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com