Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кабмін виділив Закарпаттю гроші на ліквідацію наслідків градобою

1 вересня 2016 р., 15:20

Через більш ніж 2 місяці

Чиновники та благодійники країн-сусідів надали допомогу в перші дні.

Учора (31.08) Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв рішення про виділення Закарпатській області з резервного фонду Державного бюджету 22 мільйонів 494 тисяч 88 гривень. Ці гроші підуть на ліквідацію наслідків градобою 21 червня.

– Загальна сума збитків, завдана Закарпаттю стихійним лихом, оцінюється в понад 100 мільйонів гривень (що підтверджено актами обстежень та іншими відповідними документами), – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Три мільйони ми виділили з місцевих бюджетів, частину витрат покрили за рахунок гуманітарної допомоги, в тому числі шифером від ПАТ «Івано-Франківськцемент» (підприємства, яке відгукнулося на наше прохання про допомогу). Сільські клуби, дитсадки, амбулаторії та інші соціальні об’єкти відремонтували в борг, залучивши для робіт приватних підприємців.

Особлива увага була приділена школам, покрівлі яких заново перекрили ще до 1 вересня. Виділених учора 22,5 мільйонів вистачить якраз на те, щоб розрахуватися за борги за відновлення соціальних об’єктів. Зате приватний сектор (у результаті градобою було пошкоджено понад 7 тисяч будинків) залишається без компенсації з боку держави. Очевидно, більше грошей із держбюджету на ліквідацію наслідків червневого стихійного лиха ми не дочекаємося.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp