Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Відкрите місто" діятиме у кількох містах краю

18 жовтня 2016 р., 17:00

Вже завтра

У середу, 19 жовтня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція, головною темою якої стане розширення проекту «Відкрите місто» на нові міста Закарпатської області. Проект реалізовується ГО «МІЦ «За професійну діяльність» за підтримки Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С. Мотта.

Із журналістами зустрінуться Вікторія Слюсаренко, керівник проекту, Анастасія Бачинська, керівник ГО «МІЦ «За професійну діяльність», Галина Пшеницька, регіональний модератор проекту.

Також до участі в прес-конференції запрошені: міський голова м. Перечин - Іван Погоріляк, міський голова м. Чоп Валерій Самардак та міський голова м. Ужгород Богдан Андріїв.

На прес-конференції представники організації детальніше розкажуть про проект, який два роки тому розпочинався з Ужгорода, та оприлюднять перелік міст, які приєднаються до системи «Відкрите місто».


Засідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 14.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp