Святкових.
![](http://images.chas-z.com.ua/2016/12/14/44096/115220.jpg)
В Мукачеві для малечі з 15 до 19 грудня в приміщенні Закарпатського обласного театру драми та комедії організують театралізоване дійство «Миколай мандрує світом...».
Протягом п'яти днів лауреат обласних та Всеукраїнських театральних фестивалів-конкурсів - зразковий дитячий колектив «Росинка» мистецької школи №2 міста, даруватиме справжню казку всім, хто завітає
на свято.
Мукачівська міськрада