Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Генеральний консул Угорщини відвідав завод "Єврокар"

13 квітня 2017 р., 09:50

У вівторок, 11 квітня

Генконсул Угорщини Йожеф Бугайла відвідав підприємство «Єврокар» – лідера вітчизняної автомобільної промисловості, на якому виготовляють автомобілі марки Skoda. Під час візиту, дипломат провів робочу зустріч з Генеральним директором заводу Ігорем Царенком та Головою Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" Володимиром Пановим.

Зустріч відбулася за організаційного сприяння Закарпатського осередку Спілки дипломатів України (голова – професор УжНУ Ален Панов).

В ході візиту високоповажний гість оглянув виробничі потужності автомобільного флагмана Закарпаття. Слід відзначити, що реальні можливості та промисловий потенціал «Єврокару» справили на дипломата неабияке враження.

Йожеф Бугайла високо оцінив рівень технологічності підприємства та високу якість автомобілів, які воно виробляє. Зокрема йшлося про абсолютну відповідність європейським стандартам виробничих потужностей, а також про зростання популярності модельного ряду Skoda на європейських ринках, зокрема і угорському.

Генеральний директор ПрАТ "Єврокар" Ігор Царенко зауважив, що підприємство працює сьогодні на 3% від наявного потенціалу і висловив сподівання на зростання купівельної спроможності громадян з одного боку, з іншого – на можливості виходу на європейські ринки у контексті імплементації угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Голова ОООРЗ, член Наглядової ради підприємства Володимир Панов подякував високому гостю за візит та висловив сподівання, що за сприяння угорського Генконсульства Угорщина також нарощуватиме інвестиційну присутність на Закарпатті і підприємств рівня «Єврокару» в області побільшає.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp