Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Василь Губаль відвідав завод "Єврокар" (ФОТО)

4 березня 2015 р., 18:15

Виробництво наразі - у практично замороженому стані.

Відоме в Україні та Європі, бюджетоутворююче для Закарпаття підприємство – найпотужніший машинобудівний завод "Єврокар", що розміщений в селі Соломоново, Ужгородського району, у середу, 4 березня, відвідав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.
Очільник області вирішив оглянути виробничі площі та поспілкуватися з керівництвом заводу. "Екскурсію" територією йому проводив генеральний директор ПрАТ "Єврокар" Ігор Царенко. Він розповів про історію заснування, спорудження та початку роботи підприємства, коли у 2001-му році завод лише за півроку пройшов стадії від розмітки території і до запуску першої лінії. Відтак – про основні етапи налагодження виробництва: від лінії крупновузлового складання і до фарбувального цеху, оснащеного за найкращими європейськими стандартами автомобілебудівної галузі. Представники заводу детально поінформували голову ОДА про технології, устаткування, яким володіє "Єврокар" та про його потужності. Керівник області, як людина, яка має досвід в бізнесі, виробництві та створенні робочих місць, ставив конкретні питання про організацію роботи та проблеми, яке відчуває підприємство.

 

Загалом зараз через кризові явища в економіці країни виробництво перебуває у практично замороженому стані. На 2015-ій рік ідеться про плани щодо виготовлення близько двох тисяч автомобілів, при тому, що максимальні потужності підприємства сягають 50 тисяч машин у рік, а в докризові часи показники перевищували і 30 тисяч автомобілів за 12 місяців.
Відвідавши кілька ключових цехів заводу, голова ОДА резюмував відвідини підприємства. "На "Єврокарі", який є знаковим для краю підприємством, виробництво налаштоване якнайкращим чином. 

Видно, що всім цим займаються фахівці свого діла та справжні господарі, що працюють професіонали. Бачу найсучасніше обладнання, відчуваю якісний менеджерський підхід. Тож особливо прикро констатувати, що через явища в українській економіці виробництво не працює так, як це було заплановано. Причина – у загальнодержавних процесах, у тому числі в зниженні купівельної спроможності українців, адже продукція заводу розрахована на вітчизняний ринок. На жаль, на рівні області ми не можемо вирішити проблеми, які відчуває підприємство. Але я готовий разом з керівництвом заводу звертатися до Уряду з тих питань, в яких потрібне і можливе сприяння вищої державної влади. Запевняю менеджерів: облдержадміністрація буде залучена у дії, спрямовані на відновлення виробництва", - зазначив голова ОДА.
Під час зустрічі окремо торкнулися теми АТО. Генеральний директор заводу пан Царенко поінформував голову ОДА про роботу колективу з ремонту військової техніки – таку діяльність проводять як на власних виробничих потужностях, де лагодять двигуни, так і виїжджаючи на бази, наближені до Сходу України.
Керівник області подякував за таку діяльність та запевнив топ-менеджера заводу – обласна влада, своєю чергою, надаватиме всю можливу підтримку підприємству та проводитиме спілкування з представниками вищої державної влади на предмет перспектив відновлення та розширення виробництва.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp