Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поліцейські охорони Закарпаття готові до ЗНО

19 травня 2017 р., 10:31

Яке невдовзі стартує у краї

Зовнішнє незалежне оцінювання – важливий етап у житті кожного випускника, адже саме від його результатів залежатиме подальше свідоме майбутнє. Усі роки навчального процесу до важливого екзамену учнів готували вчителі, моральну підтримку забезпечують батьки та друзі. Невід’ємними учасниками проходження ЗНО є і працівники поліції охорони, які забезпечують належну охорону під час його проходження.

Перший етап тестування розпочнеться вже 23 травня. Школярі області здаватимуть екзамен з української мови та літератури. Поліцейські Управління поліції охорони Закарпаття вже готуються до охорони приміщень, де триватимуть тестування. Днями працівники УПО пройшли відповідний інструктаж.

- Під час заняття з вивчення інструкції з охорони пунктів проведення ЗНО ми також нагадали, як поводитись в небезпечних ситуаціях, що робити під час виявлення підозрілих предметів. Більшість поліцейських вже мають досвід перебування в пунктах тестування. Але, тим не менше, "повторення - мати засвоєння", - зазначив Василь Тимощук, капітан поліції, старший інспектор УПО в Закарпатській області.

Основне завдання, покладене на працівників Управління поліції охорони - забезпечення громадського порядку, недопущення в приміщення, де проходить тестування, сторонніх, здійснення контролю за дотриманням учасниками ЗНО вимог.

Роботі працівників поліції допомагатимуть технічні засоби – металодетектори. До початку екзамену представники правоохоронних органів ретельно перевірятимуть кабінети тестувань, а також, за необхідності, і учнів - на наявність різноманітних технічних засобів фіксації. Власне, під час проведення інструктажу поліцейські охорони вкотре перевірили на справність металодетектори та повторили алгоритм користування ними.

На Закарпатті ЗНО проходитиме у 40 приміщеннях. В кожному пункті тестування перебуватимуть працівники поліції.

- Ми маємо забезпечити для учнів повну безпеку! Ніщо не має завадити справедливому та безпечному проходженню ЗНО , адже етап тестування важливий крок у житті майбутнього студента, - додав Василь Тимощук.
Управління поліції охорони в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com